Ford 3 knoppen klapsleutel afstandsbediening kop 433mhz OEM

"Bel voor een complete prijs inclusief programmeren en slijpen 072-5723101"

Registreren

Let op: Als autobedrijf kunt u zich bij ons registreren om de producten te bestellen.
Als particulier helpen wij u ook graag, dus neem gerust contact op. Bel 072-5723101 of stel een vraag via het formulier onderaan de pagina.

Een link om een nieuw wachtwoord in te stellen zal naar je e-mailadres worden verzonden.

Je persoonlijke gegevens worden gebruikt om je ervaring op deze site te ondersteunen, om toegang tot je account te beheren en voor andere doeleinden zoals omschreven in onze privacybeleid.

Sleutelbaard: FDTK05 or FDTK06
Frequentie: 433Mhz
Transponder: No transponder
Batterij: CR2032
Authentiek onderdeel No: 1337641 of 1753886 of 1782036

Geschikte voertuigen:
Ford B-Max 08.08.2012- 2016
Ford C-Max 26.03.2007-23.07.2010
Ford Ecosport 12.01.2015-2016
Ford Fiesta 21.07.2008-2016
Ford Focus 2005-29.07.2011
Ford Galaxy 06.03.2006-06.09.2010
Ford Mondeo 19.02.2007-22.12.2014
Ford S-Max 06.03.2006-08.04.2015
Ford Transit Courier 07.04.2014-2016

Artikelnummer: FDRK03 Categorie├źn: , Tags: , , , , , ,

Extra informatie

Gewicht

Winkelwagen0
Er zitten geen producten in de winkelmand
× Hoe kan ik u helpen?