Mondeo Focus 4D636F 433mhz Keyless

"Bel voor een complete prijs inclusief programmeren en slijpen 072-5723101"

Registreren

Let op: Als autobedrijf kunt u zich bij ons registreren om de producten te bestellen.
Als particulier helpen wij u ook graag, dus neem gerust contact op. Bel 072-5723101 of stel een vraag via het formulier onderaan de pagina.

Een link om een nieuw wachtwoord in te stellen zal naar je e-mailadres worden verzonden.

Je persoonlijke gegevens worden gebruikt om je ervaring op deze site te ondersteunen, om toegang tot je account te beheren en voor andere doeleinden zoals omschreven in onze privacybeleid.

Aftermarket Ford 3 knoppen smart Keyless afstandsbediening met ID63 (80 Bit) transponder Chip. vergrendelen, ontgrendelen en baggeruim knop

Transponder: 4d636f (80Bit) (Keyless)
Tango Reads: Transponder: Tiris DST80 modus: 80bit modus: DST 4D configuratie: ID63-6F
Frequentie: 433Mhz
Nood sleutelbaard: FDKB04 (HU101)
Batterij: CR2032
Knoppen: 3 knoppen; vergrendelen, ontgrendelen en baggeruim.
Authentiek onderdeel nummer: 1713499 – 1756409 – 2026900 – 2179611

Print op:
Continental A2C938172
ANATEL: 3534-14-1821
IC: 7812D-876268
FCC ID: KR5876268
CMIIT ID: 2015DJ6926
7S7T-15K601-EF

Chip Marking: NXP 53PA1656013
Written on PCB: A2C87627003-00

Programmerings methode:
Startonderbreking: Diagnostisch
Afstandsbediening: Diagnostisch

Geschikt voor de volgende modellen:
Ford B-Max 08.08.2012-2016
Ford C-Max 23.08.2010-02.06.2015
Ford Fiesta 21.07.2008-2016
Ford Focus 03.01.2011-21.07.2015
Ford Galaxy 15.03.2010-08.04.2015
Ford Gren C-Max 23.08.2010-02.06.2015
Ford Kuga 01.09.2011-2016
Ford Mondeo 03.09.2007-22.12.2014
Ford S-Max 15.03.2010-08.04.2015

Extra informatie

Gewicht

Winkelwagen0
Er zitten geen producten in de winkelmand
× Hoe kan ik u helpen?