Nissan Old Type afstandsbediening kop 433mhz OEM

"Bel voor een complete prijs inclusief programmeren en slijpen 072-5723101"

Registreren

Let op: Key for Cars is puur voor zakelijke klanten, particulieren kunnen zich niet bij ons registreren.

Een link om een nieuw wachtwoord in te stellen zal naar je e-mailadres worden verzonden.

Je persoonlijke gegevens worden gebruikt om je ervaring op deze site te ondersteunen, om toegang tot je account te beheren en voor andere doeleinden zoals omschreven in onze privacybeleid.

OEM Nissan Old Type afstandsbediening kop 433mhz

Transponder: –
Frequentie: 433Mhz
Sleutelbaard: –
Batterij: CR2025
Knoppen: 2 knoppen; vergrendelen, ontgrendelen,
Authentiek onderdeel No: 28268AV600 or 28268-9F972 or 28268-8H700

Print op:

Programmerings Methode:
Afstandsbediening: Handmatig

Geschikt voor de volgende modellen:
Nissan Almera 01,2000-07,2003
Nissan Almera Tino 05,2000-07,2003
Nissan Micra 02,1998-2002
Nissan Navara 11,2001-01,2008
Nissan Patrol 10,2002-08,2004
Nissan Primera 04,2000-08,2003
Nissan Serena 1999-2002
Nissan Terrano 07,2000-12,2003
Nissan Vanette 1999-2002
Nissan X-Trail 06,2001-10,2005
Nissan X-Trail 1999-2006

Artikelnummer: NSRK11 Categorieën: , Tags: , , , , ,

Extra informatie

Gewicht

Winkelwagen0
Er zitten geen producten in de winkelmand
× Hoe kan ik u helpen?