Kia 3 knoppen nieuw klapsleutel afstandsbediening behuizing

"Bel voor een complete prijs inclusief programmeren en slijpen 072-5723101"

Registreren

Let op: Als autobedrijf kunt u zich bij ons registreren om de producten te bestellen.
Als particulier helpen wij u ook graag, dus neem gerust contact op. Bel 072-5723101 of stel een vraag via het formulier onderaan de pagina.

Een link om een nieuw wachtwoord in te stellen zal naar je e-mailadres worden verzonden.

Je persoonlijke gegevens worden gebruikt om je ervaring op deze site te ondersteunen, om toegang tot je account te beheren en voor andere doeleinden zoals omschreven in onze privacybeleid.

Kia 3 knoppen nieuw klapsleutel afstandsbediening behuizing,

Sleutelbaard: KIA7
3 knoppen; vergrendelen, ontgrendelen en baggeruim,

Geschikt voor de volgende modellen:
Kia Sportage 01,10,2013-05,12,2015
Kia Ceed 08,12,2012-21,07,2015
Kia Pro Ceed 08,12,2012-21,07,2015
Kia Rio 04,06,2013-02,12,2014
Kia Carens 27,12,2012-2016
Kia Optima 19,08,2013-29,06,2015
Kia Venga 01,06,2014-2016
Kia Sorento 27,05,2013-11,08,2014
Kia Soul 16,12,2013-2016
Kia Sorento 2015-2016

Artikelnummer: KIRC07 Categorie├źn: , Tags: , , , , ,

Extra informatie

Gewicht

Winkelwagen0
Er zitten geen producten in de winkelmand
× Hoe kan ik u helpen?